En yeni gelişmelerden haberdar olmak için, lütfen eposta ile ücretsiz üye olun.

MUHASEBE BİLGİ PAYLAŞIM REKLAM..
Reklam
23 Eylül 2019 Pazartesi

MUHASEBE BİLGİ PAYLAŞIM REKLAM..

Nasıl Reklam Veririm ?

İnternet kullanımının yaygınlaşması ve teknolojik gelişmelerin interneti hayatın önemli bir parçası haline getirmesiyle birlikte İnternet reklamlarında reklam verenin pazarlama stratejisine ve hedef kitlesine göre değişkenlik gösterebilir.Lütfen vermek isteğiniz reklam için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz..

ŞARTLAR VE KOŞULLAR ?

1. muhasebebilgipaylaşım ile İlişkiniz

1.1. muhasebebilgipaylaşım, yazılımı, hizmetleri ve web sitelerini (işbu belgede toplu olarak “Hizmetler” olarak anılacaktır ve ayrı yazılı bir anlaşma ile muhasebebilgipaylaşım tarafından size verilen hizmetleri kapsamayacaktır) kullanımınız sizin ve muhasebebilgipaylaşım arasındaki yazılı bir sözleşmenin hükümlerine tabidir. “muhasebebilgipaylaşım”, esas iş merkezi Camişerif Mah. 5254 Sokak No:24 Kuş Apt.Kat1/1 Akdeniz/Mersin olan muhasebebilgipaylaşımdır. İşbu belge sözleşmenin nelerden oluştuğunu açıklamaktadır ve şartların bazılarını belirtmektedir.

1.2. muhasebebilgipaylaşım ile yazılı olarak aksine bir anlaşmaya varılmadıkça, muhasebebilgipaylaşım ile aranızdaki sözleşme daima en azından işbu belgede belirtilen şart ve koşulları içerecektir. İşbu şart ve koşullar aşağıda “Genel Şartlar” olarak anılmaktadır.

1.3. Genel Şartların yanı sıra muhasebebilgipaylaşım ile olan sözleşmeniz kullandığınız Hizmetlere ilişkin Hukuki Bildirilerin şartlarını da içerecektir. Hukuki Bildiriler aşağıda “Ek Şartlar” olarak anılmaktadır. Bir Hizmete ilişkin Ek Şartlar olması halinde, işbu Ek Şartlar o Hizmeti kullanımınız zarfında veya boyunca size okumanız için verilecektir.

1.4. Genel Şartlar ve Ek Şartlar sizin ile muhasebebilgipaylaşım arasında Hizmetlerin kullanımına ilişkin olarak hukuki bağlayıcılığı olan bir sözleşmeyi teşkil etmektedir. Bu belgeleri okumak için zaman ayırmanız çok önemli. İşbu hukuki sözleşme aşağıda toplu halde “Şartlar” olarak anılmaktadır.

1.5. Ek Şartlar ve Genel Şartlar arasında uyuşmazlık olması halinde Hizmete ilişkin Ek Şartlar önceliklidir.

2. Şartların Kabulü

2.1. Hizmetleri kullanabilmek için öncelikle Şartları kabul etmelisiniz. Şartları kabul etmezseniz Hizmetleri kullanamazsınız.

2.2. Şartları aşağıdaki şekillerde kabul edebilirsiniz:

(A) muhasebebilgipaylaşım tarafından herhangi bir Hizmet için kullanıcı arabiriminde seçenek verildiği takdirde Şartları kabul etme seçeneğine tıklayarak; veya

(B) Gönderilen sözleşmeyi imzalayarak veya,

(C) Hizmetleri kullanarak. Bu durumda, muhasebebilgipaylaşım’nin Hizmetleri kullanımınızı kullanım anından itibaren Şartların kabulü olarak varsayacağını anlamakta ve kabul etmektesiniz.

2.3. Eğer (a) muhasebebilgipaylaşım ile bağlayıcılığı olan bir sözleşme yapmak için gerekli hukuki yaşta değilseniz, veya (b) Türkiye Cumhuriyeti kanunları veya ikamet ettiğiniz ülke veya Hizmetleri kullandığınız ülke de dahil olmak üzere diğer ülkelerin kanunları uyarınca Hizmetleri almaktan men edilmişseniz, Hizmetleri kullanamaz ve Şartları kabul edemezsiniz.

2.4. Devam etmeden önce, Genel Şartların yerel kopyasını kendi kayıtlarınız için basmalı ve saklamalısınız.

​3. muhasebebilgipaylaşım tarafından Hizmetlerin Verilmesi

3.1. muhasebebilgipaylaşım kullanıcılarına mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendini yenilemektedir. muhasebebilgipaylaşım size verdiği Hizmetlerin şekil ve içerik itibariyle zaman zaman size önceden bildirilmeksizin değişebileceğini onaylamakta ve kabul etmektesiniz.

3.2. Sürekli yenilenme kapsamında, muhasebebilgipaylaşım genellikle sadece kendi takdiri ile ve önceden bildiride bulunmaksızın size veya genel olarak kullanıcılara Hizmetleri (veya Hizmetlerin kapsamındaki herhangi bir özelliği) vermeyi durdurabileceğini (kesin veya geçici olarak) onaylamakta ve kabul etmektesiniz. Siz de Hizmetleri kullanmayı her an bırakabilirsiniz. Hizmetleri kullanmayı bıraktığınızda muhasebebilgipaylaşımı özel olarak bilgilendirmek zorunda değilsiniz.

3.3. Eğer muhasebebilgipaylaşım sizin reklamınıza erişiminizi engeller ise, Hizmetlere, hesap detaylarınıza veya hesabınızda yer alan herhangi bir dosya veya diğer içeriğe erişmekten alıkoyulabileceğinizi onaylamakta ve kabul etmektesiniz.

3.4. Henüz muhasebebilgipaylaşım tarafından Hizmetler aracılığı ile gönderebileceğiniz veya alabileceğiniz iletilere veya herhangi bir Hizmetin verilmesinde kullanılan saklama alanına ilişkin hiç bir üst sınır getirilmemiş olmasına rağmen, bu tip üst sınırların muhasebebilgipaylaşım tarafında kendi takdiri ile her an getirilebileceğini onaylamakta ve kabul etmektesiniz.

4. Sizin tarafınızdan Hizmetlerin Kullanılması

4.1. Bazı Hizmetlere erişmek için kayıt işlemleri veya Hizmetleri sürekli kullanımınız kapsamında kendiniz ile ilgili bazı bilgileri (kimlik veya iletişim detayları gibi) vermek zorunda kalabilirsiniz. muhasebebilgipaylaşıma verdiğiniz kayıt bilgilerinin her zaman tam, doğru ve güncel olacağını kabul etmektesiniz.

4.2. Hizmetleri sadece (a) Şartlar ve (b) ilgili yargı alanlarında uygulanan kanun, yönetmelik veya genelde benimsenmiş uygulamalar veya kuralların Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Türkiye Cumhuriyeti’nden veya diğer ilgili ülkelere ve ülkelerden veri ve yazılım ihracatına ilişkin tüm kanunlar da dahil olmak üzere) izin verdiği amaçlar için kullanmayı kabul etmektesiniz.

4.3. muhasebebilgipaylaşım ile aranızdaki ayrı bir sözleşme ile özellikle izin verilmedikçe Hizmetlere muhasebebilgipaylaşım tarafından sunulan arabirim haricinde hiçbir şekilde erişmemeyi (veya erişmeye teşebbüs etmemeyi) kabul etmektesiniz.

4.4. Hizmetlere (veya Hizmetlere bağlı olan sunucu ve ağlara) müdahale edecek veya bunları bozacak herhangi bir faaliyet ile iştigal etmemeyi kabul etmektesiniz.

4.5. muhasebebilgipaylaşım ile aranızdaki ayrı bir sözleşme ile özellikle izin verilmedikçe, Hizmetleri hiçbir amaç için çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, ticaretini yapmamayı ve yeniden satmamayı kabul etmektesiniz.

4.6. Şartlar kapsamındaki sorumluluklarınızın ihlalinden ve bunun doğurduğu sonuçlardan (muhasebebilgipaylaşım’ın maruz kalacağı kayıp ve zarar da dahil olmak üzere) münhasıran sorumlu olduğunuzu (ve ihlallere ilişkin olarak muhasebebilgipaylaşım’ın ne size ne de üçüncü şahıslara sorumlu olmadığını) kabul etmektesiniz.

5.Hizmetlerdeki İçerik

5.1. Hizmetleri kullanırken yarattığınız, ilettiğiniz veya teşhir ettiğiniz her türlü İçerikten ve bu fiillerinizin sonuçlarından (muhasebebilgipaylaşım’ın maruz kaldığı kayıp ve zarar da dahil olmak üzere) münhasıran sorumlu olduğunuzu (ve muhasebebilgipaylaşım’ın ne size ne de üçüncü şahıslara karşı sorumlu olmadığını) kabul etmektesiniz.


 

Reklam Başvuru Formu

Ad Soyad (*)
E-Posta
Telefon (*)
Firma Adı / Şahıs Adı (*)
Mesajınız (*)
İletişim Bilgileri
Yazarlık Başvurusu
Başvuru Formu Giriş

Şifremi Unuttum?
Başvuru Formu Giriş

Üyeliğiniz Onaylandıktan Sonra Giriş Yapabilirsiniz.
Başvuru Formu Giriş

Üyelik Formu

Cheap Yeezy 350 V2 Carbon This section was created after the Civil War as part of the 14th Amendment to bar military officers and civil officials who joined the Confederacy from serving in government again. 19.85(2).. Adidas Yeezy 350v2 Cloud White RF. What she has learned so far from Dr. At ALRC, with Alder Grant Foster's support, I recommended the new hours and requested the outdoor spaces close at 10p and to not allow amplified music. Ben, who is nine, shies away from asking for help online because he self conscious about classmates hearing him struggle. This is the most in depth update from me that you have received. Period.Cheap Yeezys 350 V2 Black Fluorinated firefighting foam products typically contain around 5,000 7,000 ppm total fluorine. Following alternate side parking helps keep the roads open for everyone to use safely throughout the winter so our plows can clear one side of the street tonight, and then come back tomorrow night and clear the other side. I have to wonder if they even have a strong PC building Cheap Yeezys 350 V2 Carbon culture there.